Tel - WhatsApp : 0 541 195 32 33
konyacesmecisukacagitespiti.name.tr

Kurumsal

Aksu

Aksu Tesisat,

AKSU TESİSAT; Su tesisat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız; müşterilerine zamanında, kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.


Firmamızın yaptığı işlerde başarılı olmasının arkasında yatan en büyük etken profesyonel ekibimizdir. Su tesisat alanında arızalara kırmadan çözüm üretmek için geliştirilen her türlü teknolojiden faydalanmaktayız. Arızaya çözüm üretmek ve en az hasarla işi bitirmek için dinleme, görüntüleme vb. teknolojik sistemler şarttır.


Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriterde firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.


Hizmetlerimiz Arasında;


Temiz su tesisatı, atık su tesisatı, kırmadan su kaçağı arıza tespiti, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kalorifer petek temizliği, lavabo, sifon ve klozet tamiri, donmuş çeşme ve tesisat açma, güneş enerji sistemleri ile krot delme ve beton kesme işleri yer almaktadır.


Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların değişik tesisat taleplerini konusunda uzman profesyonel ekibiyle gerçekleştirmiştir.


çeşmeci, su kaçağı arıza tespiti, kameralı su kaçak tespiti lavabo tuvalet tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo tıkanıklığı açma petek temizleme, kalorifer peteği temizliği fiyatı klozet tamiri, sifon tamiri, lavabo sifon tamiri, karot kesme

ARA

WHATSAPP
çeşmeci, su kaçağı arıza tespiti, kameralı su kaçak tespiti lavabo tuvalet tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo tıkanıklığı açma petek temizleme, kalorifer peteği temizliği fiyatı klozet tamiri, sifon tamiri, lavabo sifon tamiri, karot kesme Tesisatçı, çeşmeci, Konya çeşmeci tesisatçı, Karatay Selçuklu tesisatçı çeşmeci, meram tesisatçı çeşmeci, su tesisatçısı, sıhhi tesisat su kaçağı arıza tespiti, Konya su kaçağı bulma, kameralı su kaçak tespiti, su sızıntısı tamiri, kırmadan su kaçağı tamiri, lavabo, sifon, klozet tamiri, Konya su tesisat tamircisi, lovabo tuvalet klozet açma, Gider açma pimaş açma